język angielski

O PRZEDSZKOLU » język angielski

Zaletą nauki angielskiego w przedszkolu jest to, że dzieci poznają język spontanicznie, śmiało oraz zaczynają komunikować się nim bez barier.
Piosenki, rymowanki, wierszyki, słuchanie bajek, prace plastyczne oraz ruch służą lepszemu i zarazem trwalszemu zapamiętaniu słownictwa w przystępny i wesoły sposób, ponieważ:

• Ucząc się przez zabawę kształtujemy aktywność poznawczą,

• Oswajanie się z językiem obcym w naturalnych, codziennych sytuacjach przyspiesza jego naukę,

• Pozwala dzieciom na osłuchanie się z językiem w jego naturalnym brzmieniu, podczas codziennych zabaw i daje im możliwość próby interakcji, nawet za pomocą najprostszych zwrotów,

• Dzieci w naturalny sposób opanowują nową wiedzę i chcą odkrywać coraz więcej,

• Rozwijamy umiejętności, które pomogą lepiej komunikować się w przedszkolu i przygotują dzieci na wyzwania czekające je w szkole podstawowej.

W naszym przedszkolu język angielski prowadzony jest bezpłatnie 2x w tygodniu, w formie zabaw, piosenek i zadań stworzonych specjalnie dla najmłodszych.  Nauka przez zabawę przynosi wspaniałe efekty i liczymy, że zaprocentuje w przyszłości.

Materiały dla Rodzica: