ZAMOŚĆ

📢 Przedszkole Publiczne IGUŚ w Zamościu zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: zamosc@przedszkoleigus.pl, tel. 516-368-878

Szanowni Rodzice.

W tym roku szkolnym 2019/2020 skracamy przerwę wakacyjną. Przedszkole Publiczne IGUŚ w Zamościu będzie nieczynne tylko dwa tygodnie od 20 lipca do 31 lipca.

W związku z ograniczeniami przez COVID-19 od 25 maja na dzień dzisiejszy, większość dzieci nie korzysta stacjonarnie z przedszkola. Nie chcąc narażać Państwa na niepotrzebne koszty, podjęliśmy następującą decyzję:

W miesiącu maju i czerwcu nie będą wystawiane noty/faktury za przedszkole. Odpłatności zostaną wystawione w miesiącu lipcu, rozliczając marzec, maj i czerwiec.

Do tej pory płacili Państwo za miesiąc z góry, od 1 czerwca przejdziemy na płatności za miesiąc miniony.

Rodzice, którzy nie będą posyłali dziecka do przedszkola do końca roku szkolnego (31 sierpnia), nie  poniosą żadnych kosztów.

Organ Prowadzący

Informujemy, że w związku z ograniczoną liczbą miejsc z powodu COVID-19 rodzice którzy, chcą przyprowadzić dziecko do przedszkola,  zobligowani są skontaktować się  z przedszkolem dzień wcześniej, do godz. 15.00, w celu potwierdzenia wolnego miejsca i wypełnienie kwalifikacyjnej ankiety epidemiologicznej, podpisanie oświadczenia o tym, że zostali Państwo zapoznani z ryzykiem, które niesie za sobą choroba COVID-19. Prosimy o zapoznanie się z procedurami i wytycznymi zamieszczonymi poniżej.

Dyrekcja Przedszkola Publicznego IGUŚ w Zamościu

NazwaRozmiarData
icooswiadczenie rodzica covid.docx85.24 KB2020-05-14 13:37
icoProcedura bezpieczeństwa-Przedszkole Publiczne IGUŚ w Zamościu.pdf168.13 KB2020-06-08 12:09