kadra

O PRZEDSZKOLU » kadra

Nauczyciel jest obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka, bowiem od jego zaangażowania, wiedzy, umiejętności i doświadczenia zależy jak wiele dziecko zyska w każdej sferze rozwoju.

Wiedząc, jak ważną rolę w życiu młodego człowieka pełni nauczyciel, w naszym zespole pracują wyłącznie osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych. Nasi nauczyciele nieustannie motywują wychowanków do odkrywania świata oraz dbają, by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości.

Nasi nauczyciele chętnie i stale rozwijają swoje umiejętności co powoduje, że w swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Ponadto nasza placówka współpracuje z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Zamościu w zakresie terapii logopedycznej i konsultacji z psychologiem.

Dyrekcja:
mgr Aleksandra Tadych - dyrektor przedszkola | nauczyciel - koordynator